Treść artykułu

Zaproszenie do udziału w projekcie „Wielkopolska szkoła ćwiczeń w Cogito”

Kategoria Aktualności

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w projekcie „Wielkopolska szkoła ćwiczeń w Cogito”. Fundacja Familijny Poznań ogłosiła nabór szkół współpracujących z tworzącą się obecnie szkołą ćwiczeń w Publicznej Szkole Podstawowej w Cogito w Poznaniu.

Nabór trwa do 21 czerwca 2019 r. Działania merytoryczne przewidziane w projekcie będą realizowane od października 2019 r. do grudnia 2020 r. Szkolenia, warsztaty, lekcje pokazowe, sieci współpracy, superwizje, konferencje – to tylko część form wsparcia jakie szkoła ćwiczeń będzie proponować nauczycielom szkół współpracujących.

Pod poniższym linkiem znajdą Państwo szczegółowe informacje oraz dokumenty rekrutacyjne. http://fundacjafamilijny.pl/projekt/wielkopolska-szkola-cwiczen-w-cogito/

Przewidywany jest nabór 7 szkół z terenu województwa wielkopolskiego. Ze wsparcia skorzysta 56 nauczycieli. Podczas uczestnictwa w projekcie przewidziano zwrot kosztów dojazdu oraz pakiety materiałów szkoleniowych.

Większość działań będzie odbywać się w szkole Cogito przy ul. Sierakowskiej 23. Bez schematów, bez granic dla nauki, z uśmiechem, energią i pomysłami. Taką edukację poznasz, bo tak też uczmy w Cogito.

Z poważeniem,
Marzena Kędra