Treść artykułu

Konferencja otwierająca Wielkopolską Szkołę Ćwiczeń Cogito

Kategoria Aktualności

4 października odbyła się konferencja otwierająca Wielkopolską Szkołę Ćwiczeń Cogito pod hasłem „Świat edukacji w Cogito”. W konferencji udział wzięli przedstawiciele naszej Fundacji, Ogólnopolskiego Operatora Oświaty i PSP Cogito oraz partnerów projektu tj. Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli z Poznania oraz Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Licznie przybyli, również zaproszeni goście min. przedstawiciele Wielkopolskiego Kuratorium Oświaty, Wydziału Oświaty Miasta Poznania, Ośrodka Rozwoju Edukacji, Sejmiku Województwa Wielkopolskiego a także sami uczestnicy projektu – nauczyciele z wielkopolskich szkół. Dziękujemy Wszystkim przybyłym za uświetnienie tego spotkania.

Przed nami liczne warsztaty i szkolenia, lekcje pokazowe oraz fora dyskusyjne zaplanowane w projekcie. Trzymamy za wszystkich kciuki i życzymy powodzenia.